Výstavba a zastřešení bazénů okres Brno a okolí

Rodinné bazény

Jsou stále častěji vidět na zahradách i dvorech rodinných domů. A ostatně, kdo by si nepřál mít svůj malý vodní ráj? Rodinné bazény jsou schopné toto přání splnit. Pro mnoho lidí jsou také aktivním letním sportem. I ve velmi malém bazénu je možné plavat. Plavat totiž můžete i na místě. Stačí si pořídit do bazénu protiproud a posilovat pomocí plavání můžete každý teplý den. A pokud si pořídíte zastřešení bazénu, pak se plavecká sezóna rozšíří o další alespoň 2 měsíce. Někdy je takto možné plavat již od konce března až do listopadu. Když jde o teplé roky a vy máte také dodatečný ohřev bazénu. Rodinný bazén není jen pro dospělé. Je také rájem dětí. Ty se rády koupou a dovádějí. Zkrátka hry v domácím bazénu mají své kouzlo. K bazénu je možné dokoupit různé sítě, koše, branky, nebo lehátka či vodní nudle. V nabídce najdete i skluzavky a skákací prkna.

Výstavba a zastřešení bazénů okres Brno a okolí

Kvalitu, která se snoubí s nejnovějšími technologiemi – to vše Vám může nabídnout firma, která se specializuje na dodání bazénům, zastřešení bazénů. Při výrobě bazénů se může firma opřít o dlouholeté zkušenosti jak ve stádiu výroby a montáže bazénů, tak i v poradenství zákazníkům při výběru vhodného druhu bazénu a technologie pro daný případ.

Cílem společnosti je nadšený a spokojený zákazník z jejich produktů a služeb. Firma si zakládá na individuálním a osobním přístupu ke každému zákazníkovi. Firma je garancí té nejvyšší kvality jak z hlediska použitých materiálů, postupu, výroby a montáže plastových bazénů a tak i z hlediska zákaznického servisu.

Produkty, které Vám může firma nabídnout jsou:

  • Plastové bazény
  • Zakrytí a zastřešení bazénu
  • Příslušenství bazénu

Firmu Vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Rodinné bazény pro každého

Dnes si rodinný bazén může pořídit prakticky každý. Dříve byl jen pro ty majetnější. Dnes je tolik druhů bazénů, že ten svůj si vybere opravdu každá rodina. Vybírat lze nejen typ a materiál bazénu, ale i jeho velikost. Ta je od nejmenších bazénů, které se vejdou i do zahrádkářské kolonie, až po velké rodinné bazény, jež poskytují dostatek prostoru pro více koupajících se lidí.

Tvary bazénů

Vybírat můžete z celé řady většinou jednoduchých elegantních tvarů symetrického charakteru, které vypadají velmi pěkně a zároveň se dobře obsluhují. Domy a zahrady jsou většinou také symetrické, takže včlenění bazénu do prostoru tak zachová vyváženost proporcí a působí velmi harmonicky. Tvar bazénu je možné kombinovat s různými typy schodišť, které mohou být v různých místech bazénu i o různé velikosti a šířce.

Příslušenství bazénů

Jako příslušenství se samozřejmě dodává čištění vody. Pokud si nepřejete chemii, můžete využít elektrolytického čištění vody, tedy čištění slanou vodou. Pro ohřev vody jsou výborným doplňkem tepelná čerpadla, která prodlouží koupací sezónu téměř na celý rok. Protiproud vám umožní získat v bazénu výbornou kondici. A jeho použití je možné i jako masážní trysky. Bazénová světla dají večernímu koupání maximální požitek. Výhodné je automatické dopuštění vody a také bezpečnostní přepad. Úniku tepla a vodních par zabrání roletový systém, ať již podvodní nebo plovoucí.

Zastřešení bazénu

Zastřešení bazénu každému opravdu doporučuji. Z vlastních zkušeností vím, že dokáže nejen prodloužit koupací sezónu, ale významně usnadní péči o bazén a o jeho vodu. Bazén tak klidně může mít v okolí stromy a ty ho nijak neovlivňují spadaným listím. Kvalitu vody neovlivní ani bouřka, déšť, silný vítr, nebo dočasná změna počasí. I když venku bude škaredě, vy se budete koupat a užívat si pohody.

Rodinné bazény

Je jich opravdu celá řada. Pokud se však rozhodujete, zda bazén pořídit a jaký, pak vám doporučuji zvolení kvalitního bazénu a spolehlivé firmy, která bazén nejen postaví, ale i později bude udržovat a nabídne vám i rychlý servis 7 dní v týdnu, pro případ nečekané nehody nebo poruchy. Do budoucna se vám to určitě vyplatí.

Sdílet na Facebooku

Další zajímavé články